Kontakt


Bureau Veritas Eesti OÜ

Tartu mnt. 24-22, 10115 Tallinn
Telefon: + 372 667 66 10
Faks:      + 372 667 66 11
tallinn@ee.bureauveritas.com
 

 

Oleme avatud tööpäeviti 8.00 - 17.00

 

Vaata meie asukohta kaardil

 

Juhataja

Telefon: + 372 667 66 22
Mobiil:    + 372 56 567 650
tiit.hindreus@ee.bureauveritas.com 
Tiit Hindreus   

Assistent

Telefon: + 372 667 66 10

siret.annus@ee.bureauveritas.com
 
Siret Annus   

Finantsjuht

Telefon: + 372 667 66 15

juta.igalaan@ee.bureauveritas.com

Juta Igalaan


Raamatupidaja 


Telefon: + 372 667 66 25

kadri.laanesaar@ee.bureauveritas.com

Kadri Läänesaar    

Kliendihaldur

Telefon: + 372 667 66 19
Mob: +372 56 505 594
annely.paalberg@ee.bureauveritas.com
 
Annely Paalberg   

Arendusprojektide juht


Telefon: + 372 667 66 24

kairi.rauniste@ee.bureauveritas.com

Kairi Rauniste   

CER assistent


Telefon: + 372 667 66 20

Mobiil:    + 372 58 13 2003
kadri.virolainen@ee.bureauveritas.com

Kadri Virolainen 

 

 

Sertifitseerimise juhataja

Telefon: + 372 667 66 21

Mobiil:    + 372 51 07 711
andro.kivistik@ee.bureauveritas.com

      Andro Kivistik   


Juhtaudiitor


Mobiil:    + 372 51 46 277
alar.sistok@ee.bureauveritas.com

Alar Sistok   


Juhtaudiitor

Mobiil:    + 372 56 656 018
jaan.paeveer@ee.bureauveritas.com
 
Jaan Paeveer   

Juhtaudiitor

Mobiil:    + 372 56 499 433
raul.jyrgenson@ee.bureauveritas.com
 
Raul Jürgenson   

Juhtaudiitor

Mobiil:    + 372 53 443 082
maret.parn@ee.bureauveritas.com
 
Maret Pärn   

Juhtaudiitor

Mobiil:    + 372 51 64 205
reet.ruuto@ee.bureauveritas.com
 
Reet Ruuto   

Juhtaudiitor                                                                                                     Anna Loshakova (lapsepuhkusel)

Mobiil:    + 372 56 68 9151
anna.loshakova@ee.bureauveritas.com

 


Juhtaudiitor

Mobiil:    + 372 51 40 612
rein.graf@ee.bureauveritas.com
 

     Rein Graf 


Juhtaudiitor

Mobiil:    + 372 52 65 332

kaido.karu@ee.bureauveritas.com 

     Kaido Karu 


 

Juhtaudiitor

Mobiil:    + 372 50 77 772
raivo.magi@ee.bureauveritas.com

Raivo Mägi 

 


Tööstuskontrolli osakonna inspektor


Telefon: + 372 667 66 26
Mobiil:    + 372 504 2140
guido.liiskmann@ee.bureauveritas.com

Guido Liiskmann   

Laevainspektor

Telefon: + 372 667 66 12
Mobiil:    + 372 56 246 778
tonu.andreas@ee.bureauveritas.com
 
Tõnu Andreas   

Laevainspektor                                                                                                Sergey Kravchenko

Telefon: + 372 667 66 12
Mobiil:    + 372 56 54 019
sergey.kravchenko@ee.bureauveritas.com


Laevainspektor

Telefon: + 372 667 66 13
Mobiil:    + 372 56 698 608
kuno.kivimaa@ee.bureauveritas.com
 
Kuno Kivimaa   
Võta meiega ühendust

Bureau Veritas

Telefon: +372 667 6610

Saada e-kiri
  • ALGERIA
  • ANGOLA
  • ARGENTINA
  • AUSTRALIA
  • AUSTRIA
  • AZERBAIJAN
  • BAHAMAS
  • BAHRAIN
  • BANGLADESH
  • BARBADOS
  • BELARUS
  • BELGIUM
  • BENIN
  • BERMUDA
  • BOLIVIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • BOTSWANA
  • BRAZIL
  • BRUNEI
  • BULGARIA
  • BURKINA-FASO
  • BURUNDI
  • CAMBODIA
  • CAMEROON
  • CANADA
  • CAPE VERDE ISLANDS
  • CENTRAL AFRICAN REPUBLIC
  • CHAD
  • CHILE
  • CHINA
  • COLOMBIA
  • CONGO
  • CONGO (DEMOCRATIC REPUBLIC OF THE)
  • COSTA RICA
  • COTE D'IVOIRE
  • CROATIA
  • CUBA
  • CURACAO
  • CZECH REPUBLIC
  • DENMARK
  • DJIBOUTI
  • DOMINICAN REPUBLIC
  • ECUADOR
  • EGYPT
  • EL SALVADOR
  • EQUATORIAL GUINEA
  • ERITREA
  • ESTONIA
  • ETHIOPIA
  • FIJI
  • FINLAND
  • FRANCE
  • FRENCH WEST INDIES
  • GABON
  • GEORGIA
  • GERMANY
  • GHANA
  • GIBRALTAR
  • GREECE
  • GREENLAND
  • GUATEMALA
  • GUINEA
  • GUINEA BISSAU
  • HONDURAS
  • HUNGARY
  • ICELAND
  • INDIA
  • INDONESIA
  • IRAN
  • IRAQ
  • ISRAEL
  • ITALY
  • JAPAN
  • JORDAN
  • KAZAKHSTAN
  • KENYA
  • KOREA (SOUTH)
  • KUWAIT
  • LATVIA
  • LEBANON
  • LIBERIA
  • LIBYA
  • LITHUANIA
  • LUXEMBOURG
  • MADAGASCAR
  • MALAWI
  • MALAYSIA
  • MALI
  • MALTA
  • MAURITANIA
  • MEXICO
  • MONTENEGRO
  • MOROCCO
  • MOZAMBIQUE
  • Myanmar
  • NAMIBIA
  • NETHERLANDS
  • NETHERLANDS ANTILLES
  • NEW ZEALAND
  • NICARAGUA
  • NIGER
  • NIGERIA
  • NORWAY
  • OMAN
  • PAKISTAN
  • PANAMA
  • PARAGUAY
  • PERU
  • PHILIPPINES
  • POLAND
  • PORTUGAL
  • PUERTO RICO
  • QATAR
  • ROMANIA
  • RUSSIA
  • RWANDA
  • SAINT- PIERRE & MIQUELON
  • SAUDI ARABIA
  • SENEGAL
  • SERBIA
  • SEYCHELLES
  • SIERRA LEONE
  • SINGAPORE
  • SLOVAKIA
  • SLOVENIA
  • SOMALIA
  • SOUTH AFRICA (REP.)
  • SPAIN
  • SRI LANKA
  • SURINAME
  • SWEDEN
  • SWITZERLAND
  • SYRIA
  • TAIWAN
  • TANZANIA (UNITED REPUBLIC OF)
  • THAILAND
  • TOGO
  • TRINIDAD & TOBAGO
  • TUNISIA
  • TURKEY
  • TURKMENISTAN
  • UGANDA
  • UKRAINE
  • UNITED ARAB EMIRATES
  • UNITED KINGDOM
  • UNITED STATES OF AMERICA
  • URUGUAY
  • UZBEKISTAN
  • VENEZUELA
  • VIETNAM
  • YEMEN
  • ZAMBIA
  • ZIMBABWE
  • Muud veebilehed
  • AFRICA
  • GLOBAL WEBSITE
  • MIDDLE EAST
  • SOUTH EAST ASIA
Vali tegevusvaldkond/toode ja/või teenus
Teie tegevusala

Teie toode/teenus

Meie teenused