Võta meiega ühendust

Kontaktid

Olete oodatud alloleval aadressil või võtke meiega ühendust

Tartu mnt. 24-22, 10115 Tallinn
Tel: + 372 667 66 10
tallinn@ee.bureauveritas.com

Oleme kontoris tööpäeviti 8.00 - 17.00

 

Tiit Hindreus

Juhataja/Juhtaudiitor

Telefon: + 372 667 66 22
Mob:    + 372 56 567 650
tiit.hindreus@bureauveritas.com 

Siret Annus

Kontori assistent/Koolituse koordinaator

Telefon: + 372 667 66 10

siret.annus@bureauveritas.com 

Juta Igalaan

Finantsjuht

Telefon: + 372 667 66 15

juta.igalaan@bureauveritas.com

Kadri Läänesaar

Raamatupidaja 

Telefon: + 372 667 66 25

kadri.laanesaar@bureauveritas.com

 

Sertifitseerimise osakond

Andro Kivistik

Sertifitseerimisosakonna juhataja/Juhtaudiitor

Telefon: + 372 667 66 21
Mob: +372 51 07 711
andro.kivistik@bureauveritas.com

Kaido Karu

Müügijuht/Juhtaudiitor

Telefon: + 372 667 66 20
Mob: +372 52 65 332
kaido.karu@bureauveritas.com

Annely Paalberg

Kliendihaldur

Telefon: + 372 667 66 19
Mob: +372 56 505 594
annely.paalberg@bureauveritas.com 

Kairi Rauniste

Arendusprojektide juht

Telefon: + 372 667 66 24
Mob: +372 56 694 933
kairi.rauniste@bureauveritas.com

Kadri Virolainen

Müügiassistent

Mob: +372 58 13 2003
kadri.virolainen@bureauveritas.com

Lisette Põld

Müügiassistent

Telefon: + 372 667 66 20
Mob: +372 5811 9719
lisette.pold@bureauveritas.com

 

JUHTaudiitorid

Jaan Paeveer

Mobiil:    + 372 56 656 018
jaan.paeveer@bureauveritas.com

Raul Jürgenson

Mobiil:    + 372 56 499 433
raul.jyrgenson@bureauveritas.com

Maret Pärn

Mobiil:    + 372 53 443 082
maret.parn@bureauveritas.com

Reet ruuto

Mobiil:    + 372 51 64 205
reet.ruuto@bureauveritas.com 

Anna Loshakova

Mobiil:    + 372 56 68 9151
anna.loshakova@bureauveritas.com

Raivo Mägi

Mobiil:    + 372 50 77 772
raivo.magi@bureauveritas.com

VAHUR KEERBERG

Mobiil:    + 372 516 3897
vahur.keerberg@bureauveritas.com

Tööstuskontrolli inspektor

Guido Liiskmann

Mobiil:    + 372 504 2140
guido.liiskmann@bureauveritas.com

 

Merendusosakonna inspektorid

Tõnu Andreas

Mobiil:    + 372 56 246 778
tonu.andreas@bureauveritas.com

Sergey Kravchenko

Mobiil:    + 372 56 54 019
sergey.kravchenko@bureauveritas.com

Kuno Kivimaa

Mobiil:    + 372 56 698 608
kuno.kivimaa@bureauveritas.com