Bureau Veritase e-uudiskiri / Oktoober 2011Korraldasime mitmete ettevõtete kasvuhoonegaaside heitkoguste tõendamist
Tänu Eesti osalemisele Euroopa Liidu heitkogustega kauplemise süsteemis oli paljudel ettevõtetel vaha tõendada oma ajalooliste tootmistasemete süsinikdioksiidi heitkoguseid. Heitkogustega kauplemise süsteemile pani aluse 2003 aastal avaldatud Euroopa Liidu direktiiv. Kauplemise esimene periood oli aastatel 2005-2007 ning kauplemise teine periood algas aastal 2008 ja kestab aastani 2012.
Loe lisaks...
Bureau Veritas pakub nüüd ka Eestis FSC-CoC sertifitseerimist
Tarbijad, ettevõtted ja ametivõimud nõuavad üha rohkem ja rohkem garantiisid, et raiutud puit, paber ja puidust tooted tuleksid keskkonnasõbralikust ja õiglasest metsamajandamisest. FSC (Forest Stewardship Council) sertifitseerimissüsteem võimaldab eristada puidutooteid, mis tulenevad vastutusrikkast metsamajandamisest, tuues kaasa lisandväärtust.
Loe lisaks...
ISO avaldas energiajuhtimissüsteemi standardi ISO 50001:2011
Vastukajana globaalsele soojenemisele ning järjest enam energiasõltumatusele suunatud tegevuspõhimõtetele, oodatakse organisatsioonidelt oma energiaefektiivsuse parandamist. Ühtlasi on tegu ka kulude vähendamise ja konkurentsivõime küsimusega. Energiasääst on nii mõju kui ka hõlpsuse ja kuluefektiivsuse seisukohalt esimene samm leevendamaks kliimamuutusi.
Loe lisaks...

Meie sügisesed koolitused
Bureau Veritas pakub erinevaid koolitusi, mis aitavad arendada teie ettevõtte töötajaid juhtimissüsteemide valdkonnas. Selle sügise koolituskalendrist leiate kindlasti midagi sobivat
Loe lisaks...
Meil on uus audiitor - Reet Ruuto
Bureau Veritase kollektiiv täieneb ja oktoobri alguses liitus meiega Reet Ruuto. Bureau Veritases saab Reeda tööks olema ettevõtete auditeerimine enamlevinud standardite alusel ehk siis ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001. Ja kindlasti lähtuvalt tema hariduse taustast ja praktilisest töökogemusest ka toiduohutuse standardi ISO 22000 järgsed auditid
Loe lisaks...
Bureau Veritas osaleb Toidumessil 2011
Bureau Veritas osaleb Toidumessil 2011, mis toimub 2.- 4. novembrini Eesti Näituste messikeskuses. Messil leiate meid C halli turuplatsi alalt.