Bureau Veritase e-uudiskiri / November 2012Bureau Veritas Eesti OÜ väljastas esimese MSC CoC sertifikaadi.
Bureau Veritas Eesti OÜ väljastas esimese MSC CoC sertifikaadi ettevõttele AS Japs M.V.M. Standard on mõeldud kasutamiseks ettevõtetele, kes toodavad kala või kalatooteid toorainest, mis on pärit MSC põhimõtteid ja kriteeriume jälgivatest kalakasvatustest või kalapüügikohtadest.
Loe lisaks...
Tuulepargi ehitus Pärnumaal.
Bureau Veritas Eesti koostöös Saksa kolleegidega annavad oma panuse tuulepargi ehitusse, mis toimub Tamba külas, Varbla vallas, Pärnumaal. Bureau Veritas on koostööpartneriks tööohutuse- ja töökeskkonna juhtimissüsteemide ja nõuete jälgimisel ehitusobjektil.
Loe lisaks...

Riias toimub 28.-29. nov. 2012 "Quality and Effectiveness Conference".
Bureau Veritas kutsub 28.-29. novembril 2012 Riias, hotellis Maritim toimuvale konverentsile "Quality and Effectiveness Conference". Kuna Bureau Veritas on konverentsi peasponsor, kehtib meie klientidele 15 % hinnasoodustus konverentsi hindadest. Hotell Maritim pakub tube hinnaga 40 eur/öö. Varajane registreerimine kuni 01. novembrini
Loe lisaks...
Bureau Veritas Baltic Summer School 2012.
Suvi on küll juba ammu läbi, kuid siinkohal väike meenutus suve lõpus toimunud Baltimaade töötajate suvepäevadest. See traditsioon on vana umbes kümmekond aastat ja toimumiskoht on roteeriv kolme Balti riigi vahel.
Loe lisaks...
Bureau Veritas selgitas välja parima bowlingu mängija.
Bureau Veritase töötajad on alati spordist lugu pidanud. Traditsiooniline on ka parima bowlingu mängija väljaselgitamine. Võitjaks tuli seekord kontori juhataja Tiit Hindreus..
Loe lisaks....