Bureau Veritase e-uudiskiri / Oktoober 2013


Tutvu toidualase brosüüriga

 

 

Vaata meie videot


 


> Küsi meilt hinnapakkumist
 


MEIE TEENUSED
Sertifitseerimise protsessi tutvustus
Oleme kokku pannud brošüüri, mis annab ülevaate sertifitseerimise protsessi olemusest. Loogilises järjekorras on kirjeldatud kõiki protsessi etappe, alates lepingu sõlmimisest kuni sertifikaadi väljastamiseni
Loe lisaks...
Sügis 2013 koolitused
Sel sügisel korraldab Bureau Veritas mitu kursust, kus on võimalik täiendada oma teadmisi juhtimissüsteemide ja auditeerimise alal.
Loe lisaks...

UUDISED
Meie audiitor Maret Pärn omab MSC Chain of Custody kvalifikatsiooni.
Maret Pärn omab nüüd õigust läbi viia MCS CoC (Marine Stewardship council Chain of Custody) ja ASC CoC (Aquaculture Stewardship council) auditeid ning MSC CoC ja ASC CoC Grupi auditeid.
Loe lisaks...
Bureau Veritas Eesti OÜ väljastas Eestis esimese ISO 50001:2011 sertifikaadi.
Bureau Veritas Eesti OÜ väljastas Eestis esimese ISO 50001:2011 sertifikaadi Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutusele. Auditi viisime läbi oma audiitoritega vastavalt Saksa akrediteerimisasutuse DAkkS nõuetele.
Loe lisaks...
Riias toimub 14.-15. nov. 2013 rahvusvaheline kvaliteedikonverents "Changes for a happier life".
Bureau Veritas kutsub 14.-15. novembril 2013 Riias, hotellis Maritim Park Hotel toimuvale kvaliteedikonverentsile "Changes for a happier life". Kuna Bureau Veritas on konverentsi peasponsor, kehtivad meie klientidele samad hinnad mis Läti Kvaliteediühingu liikmetele. Varajane registreerimine kuni 31. oktoobrini.
Loe lisaks...