BV Eestis

Bureau Veritas Eestis

Bureau Veritas on asustatud aastal 1828 ja on rahvusvaheline sertifitseerimisasutus peakontoriga Pariisis, kes tegeleb paljudes erivaldkondades nagu laevandus, tööstus, ehitus, inspekteerimine ja verifitseerimine, rahvusvaheline kaubandus jne.

Bureau Veritas omab esindust Eestis alates 1996 aasta augustist. Kõik meie audiitorid omavad pikaajalist praktilist juhtimissüsteemide alast kogemust erinevatest organisatsioonidest. Lisaks sertifitseerimisele pakume ka tööstuskontrolli alast inspekteerimist ja ka laevade klassiühingu teenuseid.

Bureau Veritas on maailmas juhtiv sertifitseerimisasutus ja ka Eestis oleme saavutanud liidripositsiooni teenindades ligikaudu 700 klienti, mis annab meile 60%-se turuosa. Meie  teenuste valik on väga lai ja tänu oma rahvusvahelisele võrgustikule saame Eestis välisaudiitorite kaasabil pakkuda mis tahes standardijärgset sertifitseerimist.

Koos sertifikaadiga väljastame sertifitseeritud organisatsioonile õiguse kasutada meie sertifitseerimismärki. Meie sertifitseerimismärki, kui rahvusvaheliselt tunnustatud sümbolit kasutab rohkem kui 100 riigis 150,000 klienti kes kõik saavad lisaväärtusliku kasu reklaamides oma professionaalsust ning pühendumust läbi meie märgi.

Eestis alates 1996 a.
Turuosa 60 %
Rohkem kui 700klienti