Toiduohutuse juhtimissüsteem

Toiduohutuse juhtimissüsteemide

sertifitseerimine

Ülemaailmses toidu- ja joogitööstuses konkureerimiseks peavad organisatsioonid näitama, et nende tooted, protsessid ja teenused vastavad kõrgeimale kvaliteedi ja ohutuse tasemele, pidades samas silmas muutuvaid suundumusi ja turunõudlust. Üha enam eeldatakse, et toidu kasvatajad, tootjad / töötlejad, importijad / eksportijad, turustajad, jaemüüjad ja pakendajad järgivad toiduohutusstandardeid ning need on muutumas ettevõtluse üldiseks nõudeks kogu toiduainete tarneahelas.

Image
Toidu ohutus

Toiduohutus

Nii järelevalveasutused kui ka tarbijad nõuavad toiduainetööstuselt suuremat ohutust, kvaliteeti ja läbipaistvust. Bureau Veritase poolt väljastatud toiduohutuse sertifikaat võimaldab teil selle väljakutsega toime tulla ja teenida klientide usaldust. Meie teenuste portfell  hõlmab laia valikut toidustandardeid. Toiduohutuse sertifikaat annab ettevõtetele ja tarbijatele usalduse ettevõtte toodete ohutuse suhtes. Levinumateks standarditeks on ISO 22000 ning ülemaailmse toiduohutuse algatuse (GFSI)  poolt tunnustatud standardid FSSC 22000, BRC, IFS, GLOBALG.A.P.

Image
Gluteenivabad tooted

Gluteenivabad tooted

Bureau Veritas Eesti on ka Eesti Tsöliaakia Seltsi (ETS) ametlik koostööpartner. ETS-il on Eesti Vabariigis ainuõigus väljastada rahvusvahelise intellektuaalomandiga kaitstud gluteenivaba kaubamärgi litsentsi eelnevalt kontrolli läbinud toodetele. Gluteenivaba kaubamärki (GV kaubamärk) kandev toode vastab igas riigis samadele nõuetele, mis on kehtestatud Euroopa Litsenseerimise Süsteemi dokumentides. Kõik gluteenivaba kaubamärki taotlevad ettevõtted  läbivad iga-aastaselt Bureau Veritase poolt tootmise auditeerimise.

Image
Mereannid

Mereannid

Ülemaailmne nõudlus mereandide järele kasvab jätkuvalt kuid destruktiivsed kalastusviisid kahandavad kalade populatsioone ja vesiviljelusega kaasnevad riskid põhjustab üha suuremat toidu saastumist. Üha kasvavaks trendiks on MSC/ASC standardi järgne sertifitseerimine. See standard on mõeldud kasutamiseks nii kalapüüdjatele, kalakasvatajatele kui ka organisatsioonidele, kes käitlevad kalatooteid toorainest, mis on pärit MSC/ASC põhimõtteid ja kriteeriume jälgivatest kalakasvatustest või kalapüügikohtadest tagamaks tarneahela jälgitavuse.

40+sertifitseeritud
ettevõtet Eestis
400+toiduohutuse
audiitorit
maailmas
25+toiduohutuse
sertifitseerimise
skeemi ja auditi
programmi