VEEBIKÜPSISTE TEATIS

BUREAU VERITASE VEEBIKÜPSISTE KASUTAMISE KORD

Juhime teie tähelepanu sellele, et Bureau Veritas (edaspidi: Bureau Veritas või meie) kasutab veebisaidil www.group.bureauveritas.com (edaspidi: veebisait) veebiküpsiseid ja muid kasutajate veebisaidi külastamise jälitust võimaldavaid tehnilisi lahendusi.

Veebiküpsised paigaldatakse teie seadmesse tõenäoliselt valikute kohaselt, mille tegite või võite teha igal ajal kooskõlas antud veebiküpsiste teatisega.

Bureau Veritas on koostanud antud teatise teile teabe edastamiseks ja selle läbipaistvuse tagamiseks, et teil oleks võimalik paremini mõista:

  • veebilehe sirvimisel töödeldava teabe päritolu ja eesmärki; 
  • teie õigusi seoses Bureau Veritase kasutatavate veebiküpsiste ja jälitusseadmetega. 

MIS ON VEEBIKÜPSIS?

Veebiküpsis on andmekogum, mille võib teie veebisirvijasse saata veebisait, millega loote ühenduse. Veebiküpsised on enamasti väikesed ja nimeliselt tuvastatavad. Teie veebisirvija säilitab veebiküpsise teavet kindla perioodi vältel ja saadab selle tagasi veebiserverile iga kord, kui sellega ühenduse loote.

Veebiküpsistel on mitmesuguseid kasutusvõimalusi. Müügisaidil võib neid näiteks kasutada kliendi tuvastamist võimaldavate andmete või ostukorvi sisu meeldejätmiseks, tunnusmärgina veebisaidil ringiliikumise jälgimiseks, et koguda statistikat või esitada reklaame vms.

MIS EESMÄRGIL SELLEL VEEBISAIDIL VÄLJASTATUD VEEBIKÜPSISEID KASUTATAKSE?

Me kasutame veebiküpsiseid ja muid jälitusseadmeid eelkõige järgmistel eesmärkidel.

KATEGOORIA

NIMI

HOIULEANDJA

DOMEEN

VEEBIKÜPSISE EESMÄRK

SÄILITUSAEG

Analüütika

_ga

Google Analytics

.group.bureauveritas.com
.bureauveritas.com

See veebiküpsis on alati olemas ja seda kasutatakse iga unikaalse kasutaja eristamiseks.

6 kuud

Analüütika

_gat_UA-110347436-1

_gat_UA-110347436-42

Google Analytics

.bureauveritas.com
.group.bureauveritas.com

Seda veebiküpsist kasutatakse päringute vähendamiseks. Need on kolmanda isiku veebiküpsised, mis paigutatakse teie seadmesse, et saaksime kasutada Google Analyticsi teenust. Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad. Kasutame seda teavet aruannete koostamiseks ja selleks, et meil oleks lihtsam veebisaiti täiustada.

1 minut

Analüütika

_gid

Google Analytics

.group.bureauveritas.com
.bureauveritas.com

Selle veebiküpsisega salvestatakse teavet selle kohta, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad. See aitab koostada analüütikaaruandeid veebisaidi tervise kohta. Andmete kogumine on anonüümne ja hõlmab teavet külastajate arvu, veebisaidile jõudmise teekonna ja külastatud lehtede kohta.

24 tundi

Vajalik küpsis

cookie-agreed

Bureau Veritas

group.bureauveritas.com

Selle veebiküpsisega salvestatakse teie nõusolek veebiküpsiste kasutamiseks, kui meie veebisaiti külastate.

6 kuud

Vajalik küpsis

JSESSIONID

New Relic

.nr-data.net

Selle veebiküpsisega salvestatakse seansi tunnus, et saaksime jälgida veebisaidi tehnilisi tulemusnäitajaid ja parandada seeläbi teie kogemust meie veebisaidi külastamisel.

Seansiküpsis

Vajalik küpsis

VISITOR_INFO1_LIV

YouTube

.youtube.com

Selle veebiküpsise eesmärk on hinnata teie ribalaiust meie veebisaidi nendel lehtedel, kus te YouTube'i videoid vaatate, ja parandada nende videote vaatamiskvaliteeti.

6 kuud

Analüütika

YSC

YouTube

.youtube.com

See küpsis salvestab kordumatu tunnuse, mille abil kogutakse statistikat teie vaadatud YouTube'i videote kohta. See küpsis on vajalik, et saaksite veebisaidil YouTube'i videoid esitada.

Seansiküpsis

 

Lingid erinevate küpsiseid jätvate veebisaitide privaatsuspõhimõtetele:

Bureau Veritas | Google Analytics | New Relic | YouTube

Veebisaidile paigaldatud eespool mainitud suhtlusvõrgustike rakendused võivad teatud juhtudel anda vastavale suhtlusvõrgustikule loa teie isikusamasuse tuvastamiseks, isegi kui te ei ole rakenduse nuppudele klõpsanud. Antud tüüpi nupp võib kõnealusele suhtlusvõrgustikule võimalikuks teha ka teie veebisaidil liikumise jälgimise, sest teie konto selles suhtlusvõrgustikus on veebisaidi sirvimise ajal samas seadmes aktiveeritud (käimasolev seanss).

Soovitame teil üle kontrollida kõnealuste suhtlusvõrgustike kasutustingimused, et olla teadlik, mis eesmärgil sirvimisteavet kogutakse ja kuidas seda kasutatakse, sealhulgas reklaamide kuvamiseks. Kõnealused kasutustingimused peavad võimaldama teil antud suhtlusvõrgustikega seotud valikuid teha, eelkõige vastava konto kasutamise seadistamise abil.

KUIDAS SEADISTADA OMA VEEBIKÜPSISTE VALIKUID?

Veebisaiti sirvides küsime teilt sõnaselge loa veebiküpsiste paigutamiseks.

Võite igal ajal klõpsata veebisaidi iga eraldi lehe lõpus olevale vahekaardile „Veebiküpsiste haldamine“, et kontrollida oma veebiküpsistega seotud eelistusi ja muuta oma valikuid seoses küpsiste lubamise või nendest keeldumisega oma seadmes.

Võite üksikuid veebiküpsiseid eesmärgipõhiselt lubada või neist keelduda või lubada või keelata kõik küpsised.

Juhime tähelepanu asjaolule, et küpsiste seaded mõjutavad tõenäoliselt saidi funktsioone ja piiravad selle tööd.

Ühtlasi saate veebiküpsiste keelamise seadistada oma veebisirvija tarkvarast nii süstemaatiliselt kui ka saatjapõhiselt. Seadistamisprotsess on iga veebisirvija puhul erinev. Toome siin mõned näited.

Klõpsake siia, et saada lisateavet töödeldavate andmete kaitse kohta.

Versioon 2. veebruarist 2021