TARBEKAUBAD & JAEKAUBANDUS

TARBEKAUBAD & JAEKAUBANDUS

Bureau Veritas on maailmas juhtiv testimis- ja sertifitseerimislahenduste pakkuja ülemaailmsetele tarbekaupade-, elektri- ja autotööstuse sektoritele. Teeme tihedat koostööd oma klientidega, et hallata tõhusalt kvaliteeditagamist kogu nende tarneahelas ning leevendades riske kvaliteedi, töötervishoiu, tööohutuse, sotsiaalse vastutuse ja keskkonna osas, kaitstes sellega ettevõtte mainet ja minimeerides kulusid.

Pakume suurt valikut testimise, inspekteerimise ja sertifitseerimise teenuseid, mis hõlmavad suurt hulka tarbijasegmente, alates rõivastest ja jalatsitest kuni mänguasjade, tarbeelektroonika ja nutiseadmetega.

Meie teenuste portfell

Meie testimisteenused kontrollivad, kas teie tooted on ohutud ja vastavad spetsifikatsioonidele. Meie nõustamis- ja inspekteerimisteenused võimaldavad teil täita regulatiivseid nõudeid. Ja meie sertifitseerimisteenused võimaldavad teie toodetel standarditele vastavust ja juurdepääsu rahvusvahelistele turgudele.

Lahendused kogu tarneahela ulatuses

Meie teenused hõlmavad kogu tarbekaupade väärtusahelat - alates kavandamisest, ostmisest ja valmistamisest kuni tarnimiseni, ladustamiseni ja müümiseni - selleks, et aidata teil teha teadlikke otsuseid.

Globaalne jalajälg

Meie enam kui 130 laboratooriumi ja kontorit üle maailma asuvad teie müügikohtade vahetus läheduses, eriti Aasias. Spetsiaalsed teadmised võimaldavad meil täita enamiku tarbekaupade segmentide testimisvajadusi.

Akrediteeritud partner

Meie 100+ akrediteeringud ja volitused võimaldavad teil saada kasu partnerist, kelle hinnanguid ja sertifikaate tunnustatakse ja austatakse.