ISO 27001

ISO 27001 järgne sertifitseerimine

Infoturbe rikkumistel võib olla oluline mõju teie organisatsiooni talitluspidevusele ja tuludele. Teie organisatsiooni kaitsmiseks pakub Bureau Veritas sertifikaati ISO 27001 - infoturbe juhtimissüsteem, mis tagab organisatsiooni teabe konfidentsiaalsuse, terviklikkuse ja turvalisuse.

Üha digitaliseeritumas ja ühendatud maailmas on infoturbe rikkumised kasvav oht. Tarbijatel, investoritel ja sidusrühmadel on kõrged ootused infoturbe osas ning kõikide organisatsioonide jaoks muutuvad nõuded rangemaks.

Oma andmete kaitsmiseks rakendavad paljud ettevõtted infoturbe juhtimissüsteeme. ISO 27000 standardite perekond aitab tagada teie organisatsiooni teabe konfidentsiaalsuse. Bureau Veritase poolt väljastatud rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadiga saavad organisatsioonid näidata oma teabe kättesaadavust, terviklikkust ja konfidentsiaalsust ning vähendada infoturbe rikkumiste riski.

KAsulikkus

 • IDENTIFITSEERIGE TEABE TURVARISKID

  ja rakendage asjakohaseid ohjeid ISO 27001 abil

 • RAKENDAGE INFOTURVALISUSE JUHTPÕHIMÕTTED

  konkreetselt teie organisatsiooni konteksti ja huvipooli arvestades

 • KAITSGE oma mainet

  kaitstes klientide teavet ja vähendades infoturbe rikkumiste riski

 • TÕENDAGE KLIENTIDELE, AMETIASUTUSTELE JT HUVIPOOLTELE

  oma infoturbeprotsesside vastavust Bureau Veritas poolt väljastatud ISO 27001 sertifikaadiga

ISO 27001: infoturbe juhtimissüsteem

ISO 27001 infoturbe juhtimissüsteemi standard pakub põhjalikke juhiseid ja tuge teie infoturbe riskide ja nõrkade kohtade väljaselgitamiseks. Rakendades ISO 27001, saate rakendada rangeid infoturbe metoodikaid, vähendades riske ja kaitstes turvalisust.

ISO 27000 sarja kuuluvad veel mitmed teised standardid nagu näiteks ISO 27017 Pilveteenuste infoturve ja ISO 27018 Tuvastatavad isikuandmed.