News

Meie meeskonnas on uued töötajad

juuni. 21 2022

Alates 2 maist on meiega liitunud Janno Semidor. Tema tööülesanneteks on Juhtaudiitori roll Sertifitseerimise osakonnas.

Janno on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Toidutehnoloogia magistrina ja Haridusteaduste magistrina (cum laude). Töötanud on Janno erinevates toiduvaldkonna ettevõtetes toiduainete tehnoloogina ja osakonna juhina nagu Pagaripoisid, Lihula Leib, Reval Kondiiter, Fazer Food, Hagar, Viimaseks töökohaks oli AS Metrosert juhtimissüsteemide juhtaudiitor.

Alates 7 juunist on meiega liitunud Robert Talalaev. Tema tööülesanneteks on Äriarendusjuhi roll Tööstuskontrolli osakonnas.

Robert on  on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Tehnikateaduste magistrina Tootmistehnika valdkonnas. Töötanud on Robert erinevates masinaehituse ettevõtetes, neist viimati pikemalt AS Saku Metall Allhanke tehases, kus tema ametikoht oli Müügi- ja arendusosakonna juht. Varasemalt töötanud ka Tallinna Tehnikaülikoolis keevitusvaldkonna insenerina. Lisaks on Robertil rahvusvahelise keevitusinseneri IWE sertifikaat.

Soovime Jannole ja Robertile jõudu oma kogemuste ja teadmiste rakendamisel Bureau Veritase teenistuses.