ÜLEVAADE TÖÖTERVISHOIU- JA TÖÖOHUTUSE JUHTIMISEST NING ISO 45001:2018 STANDARDIST (Vene keeles)

Koolituse eesmärk on anda ülevaade töötervishoiu ja -ohutuse juhtimise põhimõtetest ja standardi ISO 45001:2018 nõuetest ning erinevatest rakendamise võimalustest.

Koolituse sisu

  • ülevaade töötervishoiu ja -ohutuse juhtimisest, mõisted

  • ISO 45001:2018 ülevaade - plaanimine, elluviimine, toimimine, seire ja mõõtmine, parendamine

  • harjutused ISO 45001:2018 teemadel

Koolituse kuupäev 21. aprill 2023
Hind 244 eurhinnale lisandub km.
Toimumiskoht Narva-JõesuuNoorus SPA hotel
HINNAPOLIITIKA

Enne 21.03.2023 on võimalik koolitusele registreeruda soodushinnaga 234 eur+km. 

Kui osalete koolitusel kolmel päeval (19-21.aprill 2023) on kogu koolituse hind 666 eur+km. 

Koolituse eest tuleb tasuda vastavalt esitatud ettemaksuarvele, mis saadetakse peale koolitusele registreerumist. Maksetähtaeg 7 päeva, kui poolte vahel ei ole kokkulepitud teisiti. Arve peab olema tasutud enne koolituse algust. Koolitusel on võimalik osaleda ka läbi Töötukassa, täpsemad tingimused Töötukassa kodulehelt   

Koolituse hind sisaldab elektroonilisi koolitusmaterjale, lõunasööki ja kohvipause. 

TÄIENDAV INFO

Koolitust viib läbi Bureau Veritas'e juhtaudiitor ja koolitaja Anna Loshakova. Koolitus on vene keeles. Kõigile osalejatele väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta.

Õppe kogumaht on 8 akadeemilist tundi. 

Bureau Veritas Eesti OÜ jätab endale õiguse muuta väljakuulutatud koolituse toimumisaega või koolituse korraldamisest loobuda. Sellisel juhul piirduvad Bureau Veritas Eesti OÜ kohustused makstud koolituse tasude tagastamisega.

ÄRAÜTLEMISED JA ASENDUSED

Koolitusel osalemisest võib loobuda, teatades sellest kirjalikult vähemalt 7 tööpäeva enne koolituse algust. Sellisel juhul tagastatakse koolituse tasu täies mahus. Hilisemal loobumisel me koolituse hinda ei hüvita. Osalejaid võib asendada kuni koolituse alguseni ilma täiendava tasuta.

Koolitaja Anna Loshakova

Anna on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuse õppe juhtimise ja turunduse erialal ning magistriõppe tööstustehnika ja tootmise juhtimise erialal. Läbinud mitmeid juhtimissüsteemialaseid jt erialaseid koolitusi. Töötanud kvaliteedijuhina erinevates ettevõtetes. Tööstaaž Bureau Veritases aastast 2014.  Erinevate juhtimissüsteemide juhtaudiitor (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001).