Ülevaade kvaliteedijuhtimisest ja ISO 9001:2015 standardist

Koolituse eesmärk on anda ülevaade kvaliteedijuhtimise põhimõtetest ja standardi ISO 9001:2015 nõuetest ning nende erinevatest rakendamise võimalustest.
 

koolituse sisu

  • ülevaade kvaliteedi-juhtimisest, mõisted

  • ISO 9001:2015 ülevaade - üldnõuded, dokumentatsioon, juhtkonna kohustused, ressursid, tooteteostus, seire ja mõõtmine

  • harjutused ISO 9001:2015 teemadel

Koolituse kuupäev 12.okt. 2021
Hind 210 eur hinnale lisandub km.
Toimumiskoht Tallinn Hestia Hotel Europa
Koolituse kuupäev 01. dets. 2021
Hind 210 eur Hinnale lisandub km.
Toimumiskoht Tallinn Ülemiste Hotell
hinnapoliitika

Üks kuu enne koolitust on võimalik koolitusele registreeruda soodushinnaga -190 eur+km. 

Kui osalete koolitusel kolmel päeval on kogu koolituse hind 510 eur+km. 

Kui riik ei lase korraldada koolitusi, siis koolitus toimub veebi teel, hind 170+km. Korraldaja kinnitab, kuidas koolitus korraldatakse (veebi teel või kontaktõpe).

COVID-19 tõendite kontroll - kiirtestimise võimalus kohapeal enne koolitust. Kiirtesti soovist anda kirjalikult teada.

Koolituse eest tuleb tasuda vastavalt esitatud ettemaksuarvele, mis saadetakse peale koolitusele registreerumist. Maksetähtaeg 7 päeva, kui poolte vahel ei ole kokkulepitud teisiti. Arve peab olema tasutud enne koolituse algust. Koolitusel on võimalik osaleda ka läbi Töötukassa, täpsemad tingimused Töötukassa kodulehelt  

Koolituse hind sisaldab elektroonilisi koolitusmaterjale, lõunasööki ja kohvipause. 

Täiendav info

Koolitust viib läbi Bureau Veritas'e juhtaudiitor ja koolitaja Alar Sistok. Koolitus on eesti keeles. Kõigile osalejatele väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta.

Õppe kogumaht on 8 akadeemilist tundi. 

Koolitusest osavõtjatel on võimalus parkida hotelli kõrval asuvasse EuroPark parklasse, hinnaga 24h 4 €. Hotelli ees asub ka Nautica parkla. Parkimise infot palun täpsustada parkimine.ee. 

Ülemiste hotellis on parkimine tasuta. Esimesed 15 min tuleb kasutada parkimiskella ja konverentsikeskusesse jõudes tuleb auto registreerida seinal asuvas terminalis.

Bureau Veritas Eesti OÜ jätab endale õiguse muuta väljakuulutatud koolituse toimumisaega või koolituse korraldamisest loobuda. Sellisel juhul piirduvad Bureau Veritas Eesti OÜ kohustused makstud koolituse tasude tagastamisega.

Äraütlemised ja asendused

Koolitusel osalemisest võib loobuda, teatades sellest kirjalikult vähemalt 7 tööpäeva enne koolituse algust. Sellisel juhul tagastatakse koolituse tasu täies mahus. Hilisemal loobumisel me koolituse hinda ei hüvita. Osalejaid võib asendada kuni koolituse alguseni ilma täiendava tasuta.

koolitaja alar sistok

Alar on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli elektroonikainseneri erialal 1986 aastal. Läbinud mitmeid juhtimissüsteemialaseid jt erialaseid koolitusi. Töötanud Bureau Veritases üle 15 aasta.  Erinevate juhtimissüsteemide juhtaudiitor (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001). IRCA (International Register of Certified Auditors) poolt heakskiidetud koolitaja. Juhtimissüsteemide valdkonna lektor erinevates kutse- ja kõrgkoolides (Tallinna Majanduskool, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Estonian Business School, Tallinna Tehnikakõrgkool).