Koolitus

Koolitus

Bureau Veritas Certification pakub erinevaid koolitusi, mis aitavad arendada teie organisatsiooni töötajaid. Teadlikumad ja pädevamad töötajad aitavad kaasa organisatsiooni arengule. Oleme on üks maailma juhtivatest koolitusorganisatsioonidest juhtimissüsteemide valdkonnas.

Bureau Veritas Certification on akrediteeritud läbiviimaks rahvusvahelise audiitorite registri (IRCA) poolt tunnustatud koolitusi. Eestis oleme registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis täienduskoolitusasutusena.

Avatud koolitused

Korraldame avatud koolitusi, kus osalevad erinevate organisatsioonide töötajad, andes seeläbi võimaluse saada osa ka teiste kogemustest ja vahetada omavahel ideid ja mõtteid.

Meie koolituskalendrist leiab erinevaid koolitusi, mis toimuvad üldjuhul kaks korda aastas – kevadel ja sügisel kindlatel kuupäevadel.

Viime läbi rahvusvahelise audiitorite registri (IRCA) poolt registreeritud ja heaks kiidetud juhtaudiitorite koolitusi erinevate standardite osas. Tegemist on põhjaliku koolitusega, kus räägitakse standardi ja auditeerimise teemadel ning tehakse praktilisi harjutusi. Koolituse käigus viiakse läbi ka ühe väljamõeldud ettevõtte audit alates planeerimisest ja lõpetades auditi kokkuvõttega.

Korraldame koolitusi eesti, vene või inglise keeles sõltuvalt koolitusest.

Bureau Veritas Eesti OÜ on ka Töötukassa koolituspartner. Rohkem infot Töötukassa kodulehelt.

Organisatsioonisisesed koolitused

Korraldame teie organisatsiooni töötajatele suunatud kursuse, kus saame arvestada paindlikult teie soove ja vajadusi. Saate määrata kuupäevad ja asukoha ning koostöös meie meeskonnaga leida sobivaima koolituse, mis sobiks teie ettevõtte vajadustele ja kultuurile. Sisekoolitus on hea lahendus, kui soovite koolitada korraga mitu inimest. Võtke meiega ühendust, et arutada, kas ja milline kohapealne koolitus sobib teie organisatsioonile.