Päikeseenergia

TAASTUVENERGIAD

Taastuvenergia allikate kasutuselevõtt on hästi omaks võetud, sest energiatööstus liigub vähese süsinikdioksiidi sisaldusega heidetega tuleviku poole. Bureau Veritas on aidanud koguvõimsusega rohkem kui 250 gigavatti (GW) avamere- ja maismaatuuleparkide ning päikeseenergia parkide ehitamist. Me oleme selle saavutuse üle uhked ja sellega oleme antud valdkonna suuremad tegijad kogu maailmas. See on olnud võimalik tänu sellele, et meil on olemas pikaajalised teadmised kuidas tagada taastuvate energiaallikate projektide ohutus ja tulemuslikkus.

ENERGIASEKTORI TOETAMINE MADALA SÜSINIKUGA TULEVIKU NIMEL

VÄLJAKUTSE

Elektrienergia teenuste sektor on kiiresti arenev valdkond. Klientide peamiseks ülesandeks on arendada uuenduslikke taastuvenergia projekte, tagades samal ajal üleminekuajal tavapäraste elektriallikate ohutu ja usaldusväärne toimimine.

KUIDAS ME TEID AIDATA SAAME

Bureau Veritasel on üle 25 aasta kogemust tuule- ja päikeseenergia valdkonnas. Oleme osalenud üle 3000+ maismaa tuule- ja päikeseenergia projektis ligi 50+ riigis. Lisaks oleme seotud olnud enam kui 50 avamere tuuleenergia projektiga, sealhulgas suurte rahvusvaheliste kontsernide tellimusel.

Toetame energiasektorit taastuvenergia projektide läbiviimisel. Teeme seda, pakkudes mitmesuguseid lahendusi, mis aitavad taastuvate energiaallikate arendamist ja lahendada sellega kaasnevaid probleeme.

Avamere tuulepargid

Avamere tuuleparkide arendamine asjakohastel turgudel kogu maailmas algab meie tugi projekti dokumentatsiooni hindamise etapist. Lisaks pakume projekti juhtimise teenust, ehitusjärelevalvet ja muid seotud teenuseid

Maismaa tuulepargid

Toetame maismaa tuuleparkide valmimist kõigis projekti etappides: teostatavus, projekteerimine ja lubade andmine, hanked, ehitus ja käitamine. Meie eesmärk on vähendada riske, seades esikohale tööohutuse

Päikeseenergia pargid

Teostame integreeritud komponentide kontrollimise, testimise ja sertifitseerimise teenuste kaudu päikeseenergia projekte kogu päikesepargi hanke ja ehitamise läbiviimise jooksul. Paneelide tootmisest kuni pargi toimimiseni on meie teenused järgmised: asendi kalkulatsioonid, projekti dokumentatsiooni analüüs, projekti juhtimine, tootmise käivitamine.